CoOperate Art

O fundacji

W CoOperate Art kochamy sztukę, w szczególności muzykę. Wierzymy, że warto grać, śpiewać i słuchać, że należy pokazywać, co w świecie muzycznym najlepsze i że Wy też zaczniecie w to wierzyć!

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wychodził z naszych koncertów z poczuciem spełnienia, muzycznej refleksji, a przede wszystkim z uśmiechem na twarzy. Swoimi działaniami postaramy się rozkochać w muzyce jak najwięcej osób, dopieścić gusta doświadczonych melomanów, pomóc młodym artystom znaleźć swoją drogę, dać im szansę na zdobycie nowych doświadczeń i podzielenie się talentami ze światem. Staramy się też wspomagać odrobinę innych współpracując z organizacjami charytatywnymi takimi jak Sanctuary For Kids (https://www.sanctuaryforkids.org/), czy poznańskie Hospicjum Palium (http://www.hospicjum-palium.pl/).

Naszym flagowym projektem jest CoOperate Orchestra, która do tej pory zawsze na najwyższym poziomie i z niepowtarzalną pasją oraz energią oczarowywała serca melomanów zarówno w Polsce jak i za granicą niezależnie od repertuaru! Zapraszamy do zapoznania się z bogatą historią CoOperate Orchestra w jej zakładce, do obejrzenia zdjęć z koncertów w Galerii i do wysłuchania próbek naszych możliwości w zakładce „Posłuchaj”.

Tymczasem zabieramy się do pracy nad Przygotowaniami do kolejnych wspaniałych koncertów i wydarzeń, dzięki którym życia choć kilku osób staną się na kilka godzin odrobinę piękniejsze! Śledźcie stronę aktualności i nasz profil na Facebooku by poznać daty najbliższych wydarzeń!

Do zobaczenia!